Nieumarli nadciągają całą hordą!

Uwaga! Zbliżają się hordy nieumarłych, których pełne są gry zombie! Jeśli macie dość mocne nerwy możecie podjąć wyzwanie i stawić im czoła. Szykuje się porywająca akcja w postapokaliptycznym klimacie. Razem z kolegami weźcie do rąk broń albo cokolwiek czym można się bronić i ruszajcie na front! Zanosi się na niezłą zabawę, pełną napięcia i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Będą strzelanki z trybem kooperacji, platformówki i chodzone bijatyki. Na poważnie i ze sporym dystansem. Zobaczcie nasze gry o zombie!

Czego możecie się tutaj spodziewać? Po pierwsze popularnej platformówki wypełnionej akcją - Zombie Crypt. Zabawnej przygody w Zombie Bros i strzelania nieco na oślep podczas gry Zombie: Little and Giant. Rozpędza się również seria chodzonych bijatyk Crazy Zombie. A dla bardziej wymagających strategów - gra logiczna Awesome Ghosts vs Stupid Zombies!

Jeśli znudziły Was już armie nieumarłych możecie przenieść się do gry bijatyki albo strzelanki, gdzie przeciwnicy staną się bardziej różnorodni.

1-2 graczy Hoverbox