Idealna zabawa dla kumpli!

Znaleźliście miejsce do wspólnej zabawy z kumplem! Właśnie tutaj bez wysiłku traficie na najlepsze gry na dwóch graczy, które przypadną do gustu każdemu chłopakowi. Dynamiczne bijatyki i strzelanki, gry wyścigowe, emocjonujące mecze piłki nożnej czy koszykówki w jednym miejscu. Teraz możecie zająć miejsce przy jednym komputerze i wyłonić spośród siebie zwycięzcę każdej gry dla dwóch graczy skierowanej głownie dla kumpli. Zaczynamy! Nie dajcie się pokonać koledze w żadnej konkurencji!

Będziecie mieli tutaj okazję do wcielenia się w niepokonanych wojowników, których moc sprawdzi bijatyka Superfighters. Wyścigowe zmagania ze zwierzakami w Go Kart Go! Turbo! Niezapomnianych wrażeń może także dostarczyć seria strzelanek Gun Mayhem, w której przyjdzie Wam rywalizować z graczami z całego świata. Te i wiele innych propozycji w grach dla chłopaków!

Macie ochotę zaprosić kumpli do innych zmagań? Przekonajcie się co oferują Wam emocjonujące gry samochodowe i pełne adrenaliny gry strzelanki na 2 graczy!

1-2 graczy Hoverbox