Taktyczne i strategiczne zmagania!

Do broni! Oto Gry wojenne na 2 graczy! Stańcie się niepokonanymi przywódcami armii i poprowadźcie ją do zwycięstwa w każdym, nawet najtrudniejszym boju! Obrońcie swoich żołnierzy, wcielcie się w snajperów i wypunktujcie przeciwnika celnymi strzałami, wskoczcie na pokład czołgu, by siać grozę wśród nieprzyjacielskiej piechoty i artylerii! Gry wojenne to nieustanna akcja! Twoi kompani liczą na Ciebie i wiedzą, że Twoje nieprzeciętne umiejętności walki i strategiczne myślenie poprowadzą Was do zwycięstwa!

Możecie wcielić się w komandosów w wersji Flash popularnej gry Contra, która pamięta jeszcze czasy konsoli NES. Przyłączcie się do wojowniczych pingwinów w mroźnym klimacie Conquer Antartica. Starożytni herosi porwą Was na pole bitwy w Double Edge, a zabawni bohaterowie z gry Vertical Drop Heroes jeszcze przy okazji nieźle rozbawią. Pora na bitwę!

Jeśli te propozycje są w Waszym guście koniecznie zobaczcie inne gry akcji, które dla Was mamy. Na front wyślą Was także emocjonujące gry strzelanki!