Super Smash Flash 2

Super Smash Flash 2 - Zrzut ekranu
5 2430
4.3

O grze Super Smash Flash 2

Super Smash Flash 2 - Zrzut ekranu Super Smash Flash 2 - Zrzut ekranu Super Smash Flash 2 - Zrzut ekranu

Nadszedł czas na epicki pojedynek pomiędzy legendami gier Nintendo oraz potężnymi bohaterami znanymi z różnych światów mangi i anime. Stworzona przez McLeod Gaming kontynuacja niesamowitego Super Smash Flash jest jedną z największych fanowskich bijatyk, jakie kiedykolwiek zostały stworzone. Gra zawiera wiele różnych trybów gry, w których walki odbywają się na unikalnych arenach. Graczom do dyspozycji oddano możliwość toczenia walk z kilkoma przeciwnikami naraz. Możecie zagrać nawet w 4 osoby lub część przeciwników oddać pod kontrolę komputerowi. Jeżeli uznacie, że potrzeba wam nieco praktyki, możecie skorzystać z treningu. Wiele atrakcji zapewnią również różnego rodzaju wydarzenia i mini-gry dostępne w Stadium.

Do walki na arenach stają tacy zawodnicy jak Mario i Luigi razem z całą paczką, Link z Legend of Zelda, Pikachu z serii Pokemon, Goku z Dragon Ball Z, Luffy z One Piece, Naruto, a nawet stary, dobry Pac-Mac! Ekipa jest świetna a starcie tylu indywidualności na jednej arenie zapewnia wiele niezapomnianych emocji. Całości dopełnia niesamowita muzyka, która jeszcze bardziej nakręca tempo akcji.

Twórcy oddali graczom do dyspozycji cały wachlarz możliwości. Nasze postacie mogą sprawnie przemieszczać się po arenie (łącznie z używaniem podwójnego skoku), atakować zarówno z bliska jak i daleka, blokować ataki rywali i wiele, wiele więcej. Nie zabrakło oczywiście znaków rozpoznawczych w postaci potężnych ataków, jak Kamehameha czy Rasengan. Do boju - niech wygra najlepszy!

Źródło: Super Smash Flash 2 - DBZGames.org

Gracz #1
WSADSterowanieUChwyćIBlokOPAtakSPACJAZatwierdź
Gracz #2
Sterowanie5Chwyć1Blok23Atak