Super Mario Bros

Super Mario Bros - Zrzut ekranu
5 57
4.2

O grze Super Mario Bros

Super Mario Bros - Zrzut ekranu Super Mario Bros - Zrzut ekranu Super Mario Bros - Zrzut ekranu

Super Mario Bros to klasyczna platformówka, w której znany wszystkim, sympatyczny hydraulik Mario, musi przemierzać różnorodne krainy by ratować księżniczkę Peach z rąk złego Bowsera. Mario na swojej drodze napotka na wiele niebezpieczeństw. Począwszy od zwykłych potworków zamieszkujących ten świat, poprzez uzbrojonych wojowników Bowsera, kończąc na zdradliwym ukształtowaniu terenu i potworach czających się w rurach i podziemiach. Nasz bohater nie jest jednak bezbronny! Dzięki magicznym grzybkom może urosnąć i zyskać możliwość niszczenia niektórych elementów otoczenia. Może również odnaleźć magiczną gwiazdę, która wyposaży go w moc miotania kulami ognia. Z twoją pomocą na pewno podoła swojej trudnej misji!

Jest to legendarna platformówka, która u nas stała się prawdziwym hitem w latach 90. Jako podstawowa gra dołączana do kultowego Pegasusa, Super Mario Bros stał się najczęściej ogrywaną grą w naszym kraju. Mimo, że nie jest to pierwsza gra opowiadająca o perypetiach braci Mario, to właśnie ona dała początek wielkiej marce, która istnieje i cieszy graczy na całym świecie po dziś dzień.

Po najechaniu kursorem na okno gry, uzyskasz dostęp do podręcznego menu z poziomu którego możesz zmienić mapowanie klawiszy, wyciszyć dźwięk, uruchomić grę w trybie pełnoekranowym, a nawet zapisać lub wczytać stan gry.

Jeden gracz
SterowanieZSkokXAtakENTERStart