Spokojnie jak na wojnie - do broni!

Bagnet na broń! Ruszamy na front. Gry strzelanki na dwóch graczy to doskonała zabawa dla chłopaków i nie tylko. Wspólnymi siłami skasujcie wszystkich przeciwników, których spotkacie na swojej drodze. Możecie zagrać na jednym komputerze albo w trybie multiplayer. Stańcie ramie w ramie przeciwko armii rywali albo podejmijcie się walki w trybie kooperacji. Przyda się celne oko, pewna ręka i determinacja, by wygrać. Gry strzelanki dla 2 osób zapewnią Wam dzienną dawkę emocji i adrenaliny.

Współpraca to podstawa, żeby przetrwać. Przekonacie się o tym podczas przemierzania gry 2112 Cooperation, a także walcząc z zombie w Boxhead. W sentymentalną podróż o zapachu prochu zabierze Was Contra Flash. Wolicie ze sobą rywalizować? Zmierzcie się ze sobą w Gun Mayhem. Zaciekła walka o hegemonię trwa z kolei w Territory War. Patyczaki nie dają za wygraną!

Możecie przekonać się co oferują inne zgromadzone przez nas gry akcji. A jeśli szukacie ambitniejszych wyzwań pokażcie charakter grając w gry multiplayer!