Tutaj dobrej zabawie nie ma końca!

Ale nuda… Nic się nie dzieje… Może zagramy w jakieś śmieszne gry? Nie ma problemu! Witajcie, znudzeni wędrowcy! Śmieszne gry na 2, które tutaj dla Was mamy rozbawią do łez! Płatajcie figle i nie szczędźcie złośliwości zabawnym, chociaż mało ogarniętym bohaterom w wirtualnej rzeczywistości! Te propozycje na pewno poprawią Wam humor w ponury dzień i zechcecie do nich wrócić, gdy znów coś źle zadziała na Wasz doskonały nastrój! Komediowa zabawa dla każdego, kto ma towarzysza do gry na 2!

Komicznych sytuacji dostarczą Wam zabawne nieloty z gry Chicken Duck Brothers. Zabawne lody, które lubują się w pirotechnicznych wynalazkach zapraszają do serii Bad Ice Cream. Szkolne łobuzy na pewno polubią grę Spitwad, w której dwóch chłopaków toczy ze sobą bitwę na pociski z papieru. Wszystkie te oraz inne śmieszne gry znajdziecie właśnie tutaj!

Szukacie innych propozycji do zabawy i śmiechu poznajcie gry z zombie, często komiczne i przerysowane. Polecamy również gry na 2-4 graczy. Im więcej tym weselej!