Siatka to żadna przeszkoda, prawda?

Zapowiada się zaciekła walka pod siatką! Fani sportu będą wniebowzięci podczas przeglądania propozycji do gry w siatkówkę dla 2 osób. Popularna dyscyplina sportu teraz jest dostępna w różnych wariantach dla Ciebie i Twoich znajomych. Nie potrzebujecie hali z nowym parkietem, żeby sprawdzić się w wykonywaniu zagrywek. Zwycięstwo nie przysporzy Wam może medali, ale na pewno będzie cieszyć triumf nad kolegą. Teraz do gry w siatkówkę na dwie osoby wystarczy komputer i towarzystwo znajomych!

Możecie zagrać z postaciami rodem z anime i mangi w Beach Volleyball 2. Sympatyczne galaretki odbijają piłkę w Volley Spheres, a piłkarze w Head of World. Zabawne pluszaki walczą o piłkę w grze Madpet Volleybomb. Te gry w siatkówkę dla 2 graczy oraz wiele więcej znajdziecie właśnie w tym miejscu. Wypatrujcie także nowych hitów, które regularnie się pojawiają.

Jeśli jesteście fanami gier sportowych w ogóle powinniście zerknąć też w inne miejsca. Zobaczcie naszą kolekcję bogatą w gry koszykówka i gry w piłkę nożną!