Serce i gwiazda

Heart Star

Serce i gwiazda - Zrzut ekranu
5 387
3.8

O grze Serce i gwiazda / Heart Star

Serce i gwiazda - Zrzut ekranu Serce i gwiazda - Zrzut ekranu Serce i gwiazda - Zrzut ekranu

Historia dwóch sympatycznych postaci żyjących obok siebie w równoległych światach. Okazuje się, że mogą ze sobą współpracować, a nawet wchodzić ze sobą w relacje. Waszym zadaniem jest doprowadzenie obu dziewczyn do znicza. Zadanie nie wydaje się wyjątkowo trudne, ale poczekajcie. Z każdym kolejnym poziomem będziecie napotykać na coraz to trudniejsze wyzwania, w których potrzebna będzie spostrzegawczość, zręczność i odwaga do podejmowania ryzyka! Sterowanie w grze Serce i gwiazda jest o tyle nietypowe, że nie możecie poruszać swoimi postaciami w tym samym czasie. Zmieniajcie aktywne światy i wykorzystujcie swoje postacie nawzajem, aby doprowadzić je do celu.

Serce i gwiazda to prawdziwa gratka dla miłośników gier retro i fanów logicznych platformówek. W każdej chwili możecie wrócić do wyboru poziomu używając klawisza Esc na klawiaturze. Niestety twórcy nie pomyśleli o zaimplementowaniu opcji wyciszenia dźwięków, ani możliwości uruchomienia gry w nieco większych rozmiarach. Grę możecie również odnaleźć w Google Play oraz App Store pod jej oryginalną nazwą "Heart Star" i pobrać na swoje urządzenie mobilne.

Uwaga! Po uruchomieniu gry na środku ekranu pojawi się reklama emitowana przez jej twórcę. Pod reklamą widnieje przycisk Play, który można bardzo łatwo przeoczyć. Należy kliknąć w ten przycisk, aby pominąć reklamę i przejść do menu gry.

Gracz #1
SterowanieSkok
Gracz #2
ADSterowanieWSkok
Dodatkowe
SPACJAZmień gracza