Dla miłośników czterech kółek - jazda!

Witajcie w wirtualnym świecie rozrywki dla automaniaków! Mamy tutaj dla Was gry samochodowe, które pochodzą z różnych dyscyplin sportów motorowych. Weźmiecie udział w rajdzie albo wyścigu, wskoczycie za kierownicę olbrzymich Monster Trucków, staniecie się najszybszymi kierowcami świata podczas zawodów Grand Prix Formuły 1! Gry samochodowe trafią w każdy gust. Jeśli tylko motoryzacja jest Wam bliska i chcecie poszaleć za kierownicą samochodu, którego nie sposób spotkać na ulicy – to miejsce dla Was!

Cztery kółka i niezła demolka - to Red Driver 2, w którym niemal wszystkie chwyty są dozwolone, aby przed rywalem dostać się na metę. Hydraulik zostaje dostarczycielem w grze Mario Tractor, a Phineas i Ferb stają się szybcy i wściekli w The Fast And The Phineas. Kiedy liczy się nie tylko szybkość, ale i koordynacja do gry wchodzą Turbo Drifters!

Jeśli rywalizacja w gry samochodowe już Was znudziła możecie spróbować swoich sił w grach platformowych nastawionych na tryb współpracy dla dwóch osób!