Pokemon Fire Red PL

Pokemon Fire Red PL - Zrzut ekranu
5 318
4.0

O grze Pokemon Fire Red PL

Pokemon Fire Red PL - Zrzut ekranu Pokemon Fire Red PL - Zrzut ekranu Pokemon Fire Red PL - Zrzut ekranu

Pokemon Fire Red wprowadza gracza do niesamowitego świata pełnego przygód i niebezpieczeństw. Zamieszkują go tytułowe Pokemony, tajemnicze stworzenia, których trenerem już za chwilę zostaniesz. Profesor Oak, którego spotkasz na samym początku opowie o tym świecie nieco więcej. Wybierz swojego pierwszego Pokemona i wyrusz w podróż, na końcu której być może zostaniesz najlepszym ze wszystkich trenerów!

Przemierzając lasy, jaskinie i jeziora natrafisz na setki Pokemonów, które po pokonaniu mogą być złapane przy użyciu Pokeballi. Świat ten oczywiście pełen jest innych trenerów, z którymi sprawdzisz umiejętności swojej drużyny, a po pokonaniu najsilniejszych otrzymasz specjalne odznaki. W dalszej części gry dadzą one możliwość walki z absolutną elitą wśród trenerów. Zbuduj idealną drużynę stworków, która poradzi sobie ze wszystkimi przeciwnościami! Rozwijaj swoje pupile mądrze, a one odwdzięczą się w walce. Wiele z nich może ewoluować w kolejne stadia i jeszcze bardziej zwiększać swoją moc.

Przydatne informacje/Jak uruchomić: Aby rozpocząć grę, należy kliknąć przycisk Start game - rozpocznie to jej ładowanie. Po zakończeniu ładowania (pasek postępu na dole ekranu zniknie) należy kliknąć raz jeszcze, aby zamknąć okno opcji. Przy ekranie tytułowym należy wcisnąć ENTER, a każdą kolejną akcję potwierdzamy klawiszem X. Po najechaniu na ekran gry, pojawi się podręczne menu. Umożliwia ono zmianę ustawień klawiszy, zapisanie i wczytanie stanu gry oraz zmianę ustawień wizualnych. Dobrej zabawy!

Uwaga: Gra może nie działać płynnie w przeglądarce Mozilla Firefox. Do gier online polecamy przeglądarkę Google Chrome.

Jeden gracz
SterowanieXZatwierdźZXAkcjaENTERStart