Przygoda, zagadki i nieco zręczności!

Nie ma chyba nic lepszego do gry na jednym komputerze z kolegą, koleżanką albo rodzeństwem. Platformowe gry na 2 graczy porwą Was w wir przygody i akcji. Urzekną ciekawą grafiką, wciągną porywającą fabułą. Na cztery ręce będzie Wam znacznie prościej poradzić sobie z kolejnymi poziomami, a do tego będzie dużo śmiechu i dobrej zabawy. Nie czekajcie i nie dajcie się prosić! Już teraz zobaczcie nasz zbiór bogaty w platformówki dla dwóch osób. Dla najmłodszych i tych nieco starszych - każdy znajdzie coś dla siebie.

Czeka na Was cała seria gry Ogień i Woda, w której przyjdzie Wam przemierzać tajemnicze świątynie. Natkniecie się na duchy, upiory i zagadki w pewnym nawiedzonym domu z grą Magic Mansion. Sympatyczne ludziki nie pozwolą Wam długo odejść od komputera podczas gry Gum Drop Hop. A dla odważnych i nieustraszonych poszukiwaczy przygód - seria Zombie Crypt.

Wystarczy już skakania i zbierania? Przerzućcie się na gry planszowe! A jeśli nie są Wam straszne nowe wyzwania siądźcie za kółkiem gry wyścigowej!