Graj online ze znajomymi już teraz!

Do broni przyjaciele! Nadszedł czas pokazać wszystkim, że takiej ekipy jak Wasza nie ma nikt na świecie. Gry multiplayer online sprawią, że nie musicie siedzieć obok siebie. Tęsknicie za znajomymi? Zagrajcie z nimi przez sieć! Duży wybór i różne gatunki sprawiają, że w naszym zbiorze na pewno znajdziecie coś interesującego. Gry multiplayer cieszą się niesłabnącą popularnością - wykorzystajcie to i dajcie się porwać przygodzie i wartkiej akcji do spółki ze znajomymi i graczami z całego świata!

Znajdziecie tutaj mnóstwo strzelanek. Hitowe Combat Extreme czy Be Gone Guerra. Ci, którzy lubią gry RPG koniecznie powinni spróbować swoich sił w Sherwoon Dungeon. Dla automaniaków znajdą się też gry wyścigowe takie jak Legend Cars, Stunt Car Arena albo Invincicar. Ponadto Exploders - Bomberman online i strategiczne wyzwania z Goodgame Empire.

A może wolicie zagrać przy jednym komputerze? Nie ma problemu! Sprawdźcie nasze gry na 2-4 graczy na jednym komputerze lub gry do pobrania na dla dwóch osób!