Wspólnymi siłami do celu!

Co dwie głowy to nie jedna! Przekonajcie się o tym podczas gry na 2 w trybie współpracy. Tylko razem uzyskacie najlepsze wyniki! Odszukacie tutaj propozycje, które dadzą Wam możliwość wspólnego główkowania, rozwiązywania zagadek i wyruszenia do światów fantasy w poszukiwaniu przygód. Wspólnymi siłami postarajcie się ukończyć wszystkie misje w trybie kooperacji. Porwie Was tutaj wartka akcja i przygoda w nieznanych światach. Trzymajcie się razem i wykorzystajcie zalety gry na 2 w kooperacji!

Znajdziecie tutaj takie hity jak Fireboy and Watergirl, którzy przemierzają ramię w ramię kolejne świątynie. Ponadto całą serię gry Gum Drop Hop i nie tylko. Dla żądnych większych wrażeń czekają hordy nieumarłych w Boxhead i Zombie Crypt. Jeśli zaś szukacie czegoś z większym dystansem do świata przypadnie Wam do gustu gra Bad Ice Cream. Przekonajcie się!

Wolicie sprawdzić się w rywalizacji? Na pewno znajdziecie ciekawe gry wojenne na 2, które sprawdzą Wasze umiejętności. A może gry wyścigowe? Do dzieła!