Stare gry czas omija szerokim łukiem!

Pamiętacie jeszcze stare dobre czasy i gry dla dwóch osób, które były wtedy hitami? Właściwie wszystko jedno. Tutaj możecie je sobie przypomnieć! Jeśli nie było Wam dane zaznać tego klimatu to jeszcze nic straconego. Zabierzcie przyjaciół w sentymentalną podróż między gry klasyczne dla 2 osób. Odszukacie tutaj propozycje, które mimo upływu lat nadal są nie tylko grywalne, ale także wciągające jak kiedyś. Po prostu dobrze gry starzeją się bardzo powoli. Zaczynamy przygodę jak za starych, dobrych czasów!

Natkniecie się tutaj na proste gry kółko i krzyżyk jak ze szkolnej ławy. Logiczne zmagania w Tetrisie i kulkach dla 2 graczy. Ponadto nieśmiertelny Bomberman w różnych, także tych nowoczesnych wydaniach. Powiew adrenaliny zapewni Wam bijatyka King Of Fighters Wing, wykonana w stylu Street Fighter. Niech Wam się nie wydaje, że gry klasyczne są gorsze od nowości!

Skoro doceniacie te propozycje powinniście sprawdzić gry strzelanki dla 2 graczy oraz gry wyścigowe. A może coś nowoczesnego? Powiew świeżości zapewnią gry Unity 3D na 2!