Fairy Tail vs One Piece

Fairy Tail vs One Piece - Zrzut ekranu
5 108
3.8

O grze Fairy Tail vs One Piece

Fairy Tail vs One Piece - Zrzut ekranu Fairy Tail vs One Piece - Zrzut ekranu Fairy Tail vs One Piece - Zrzut ekranu

Fairy Tail vs One Piece 1.1 umożliwia wzięcie udziału w epickiej bitwie pomiędzy potężnymi magami z Fairy Tail i zawadiackimi piratami poszukującymi legendarnego skarbu - One Piece. Jest to klasyczna crossoverowa bijatyka, w której połączone zostały dwa różne światy anime, aby sprawdzić który z nich posiada potężniejszych wojowników. Możemy wybierać spośród 22 bohaterów, takich jak Luffy, Zoro, Nami, Sanji (One Piece), czy Natsu, Gray, Lucy, Gajeel (Fairy Tail).

Twórcy oddali graczom do dyspozycji kilka trybów gry, w tym oczywiście możliwość walki pomiędzy dwiema osobami. Warto jednak rzucić okiem również na pozostałe atrakcje. W Arcade spotykamy losowych przeciwników z obu uniwersów, a każda kolejna walka jest trudniejsza. Jest to niezły sprawdzian umiejętności, jeżeli poczujemy się dostatecznie pewni siebie. VS Com umożliwia nam wzięcie udziału w takiej walce, jaką tylko sobie wymyślimy, wybierając naszego przeciwnika i arenę. Jeżeli nie radzimy sobie tak dobrze jak byśmy chcieli, możemy skorzystać z trybu treningowego i bezpiecznie poćwiczyć ciosy na nieruchomym przeciwniku.

Walka jest bardzo dynamiczna a postacie którymi kierujemy posiadają całkiem spory zasób możliwości. Możemy nimi biegać, skakać, blokować, wykonywać podstawowe ataki i łączyć je w combosy. Nie zabrakło też widowiskowych ataków specjalnych, które są wizytówkami każdej z postaci. W opcjach gry możemy ustawić poziom trudności, jakość grafiki, czas trwania walki i ilość życia postaci. Z niewiadomych przyczyn nie działa niestety możliwość ustawienia klawiszy według własnych upodobań. Domyślne ustawienia są jednak na tyle uniwersalne, że to małe niedopatrzenie na pewno nie będzie nam przeszkadzało w grze. Czas ruszać do walki!

Gracz #1
ADSterowanieSBlokJAtakKSkokLRozpędUISpecjalny atak
Gracz #2
SterowanieBlok1Atak2Skok3Rozpęd45Specjalny atak