Dragon Ball Z Devolution

Dragon Ball Z Devolution - Zrzut ekranu
Adobe Flash nie jest dłużej obsługiwany. Zagraj w gry na 2 osoby w HTML 5!
5 325
4.2

O grze Dragon Ball Z Devolution

Jedna z najpopularniejszych fanowskich bijatyk z uniwersum Dragon Ball Z. Gra jest nieprzerwanie rozwijana od 1999 roku (pierwsza wersja gry nosiła nazwę Dragon Ball Z Tribute). Największą zaletą Dragon Ball Z Devolution jest ogromna ilość zawartości gry, szybki i satysfakcjonujący gameplay oraz klasyczna grafika, do której niejeden fan retro gier z uniwersum autorstwa Akiry Toriyamy ma sentyment.

Dragon Ball Z Devolution to klasyczna bijatyka z minimalną ilością dostępnych przycisków i bardzo szybką rozgrywką, która wymaga taktyki i refleksu. Nasi bohaterowie mogą poruszać się po arenie we wszystkich kierunkach, atakować z bliska lub z dystansu, ładować energię i blokować natarcia przeciwnika. Oczywiście nie zabrakło tego za co kochamy serię Dragon Ball najbardziej. Starcia potężnych ataków, jak Kamehameha czy Final Flash i przemiany w kolejne stadia Super Saiyan to coś, czego nie mogło tutaj zabraknąć.

Twórcy przygotowali dla graczy wiele różnych trybów gry i innej zawartości, którą docenią fani serii. Możemy przejść przez najważniejsze walki znane z serii telewizyjnej oraz filmów kinowych i samodzielnie posuwać historię do przodu. Jeżeli szukamy innych wrażeń, nic nie stoi na przeszkodzie aby sprowokować bójkę, w której na przeciw siebie staną postacie, które w oryginalnym Dragon Ball nigdy ze sobą nie walczyły. Jedną z ciekawszych opcji jest turniej, w którym może wziąć udział nawet 8 graczy! Twórcy przygotowali również bonus w postaci mini gry będącej wariacją "Papier, kamień, nożyce". W każdej chwili możemy również przejrzeć statystyki i animacje wszystkich postaci występujących w grze czy posłuchać muzyki stworzonej specjalnie na potrzeby Dragon Ball Z Devolution.

Źródło: Dragon Ball Z Devolution - DBZGames.org

Gracz #1
SterowanieXAtakCBlok
Gracz #2
8246SterowanieIAtakOBlok