Zabawa z rodzeństwem i rodzicami!

Zgromadziliśmy najlepsze propozycje dla rodziców i ich dzieci. Kolorowe gry dla dwóch z bohaterami kreskówek i bajek nie mogą się już doczekać wspólnej zabawy. Czeka tu na Was mnóstwo okazji do spędzenia kreatywnie czasu, jak również nauczenia się ciekawych rzeczy. Teraz możecie razem zagrać w przyjazne gry dla dwóch graczy. Poznajcie sympatycznych bohaterów, którzy przeprowadzą Was przez kolejne tytuły, bawiąc i ucząc. Na tym wirtualnym placu zabaw nie ma czasu nudę! Przekonajcie się koniecznie!

Znajdziecie tutaj cieszącą się niesłabnącą popularnością walkę na poduszki z bohaterami Disneya - Mickey and Friends in Pillow Fight. Platformowe zmagania nie z tej ziemi, które zaczynają się po przekroczeniu progu Magic Mansion. Zręcznościowa zabawa z sympatycznymi szopami w Racoon Jump. Platformowe wyzwania razem z królikiem z serii Rainbow Rabbit.

Aby rodzinna zabawa mogła trwać w najlepsze koniecznie sprawdźcie zgromadzone przez nas gry planszowe! A dla lepszego humoru śmieszne gry dla każdego.