Combat 3

Combat 3 - Zrzut ekranu
5 244
4.2

O grze Combat 3

Combat 3 - Zrzut ekranu Combat 3 - Zrzut ekranu Combat 3 - Zrzut ekranu

Jedna z najlepszych wersji popularnej u nas gry Combat Reloaded Online. Combat 3 to trójwymiarowa strzelanka multiplayer, do złudzenia przypominająca starego dobrego Counter Strike 1.6. Mamy tu więc do czynienia z szybką i dynamiczną akcją, która rozgrywa się na klasycznych mapach nawiązujących do wielu odpowiedników z legendarnego już moda do Half-Life. Gra oferuje możliwość założenia konta, ale równie dobrze każdy może od razu wkroczyć do akcji jako gość - w takim wypadku nie możemy wybrać sobie unikalnego nicku. Combat 3 oferuje 4 serwery odpowiadające kontynentom, dzięki czemu niezależnie od tego z jakiego miejsca na świecie gramy, nie powinniśmy mieć problemów z pingiem.

Gracze mogą tworzyć własne pokoje, zarówno publiczne jak i prywatne (zabezpieczone hasłem). Do wyboru jest kilka trybów gry, w tym standardowy deathmatch, team deathmatch, pojedynek na snajperki lub pistolety, tryb zombie oraz tryb berserk. Możemy ustawić limit graczy, z którymi chcemy się bawić i od razu ruszyć zdobywać fragi. Oczywiście nie musimy tworzyć własnego pokoju, możemy po prostu dołączyć do już istniejących. W grze występuje ranking, w którym znajdziemy listę najlepszych zawodników - należy założyć konto, aby wziąć w nim udział.

Jedynym minusem gry jest niewielka ilość dostępnych opcji. Możemy delikatnie poprawić grafikę, zmienić czułość myszy i głośność dźwięków. Pomimo tego każdy fan FPSów będzie się świetnie bawił przy Combat 3!

Gry z tej serii
Jeden gracz
WSADSterowanieSHIFTSprintSPACJASkokCelowanie i strzał