Wybuchowa zabawa w labiryncie!

Zagraj w Bomberman na 2 osoby! Popularna gra zręcznościowa od wielu lat bawi znudzonych graczy na całym świecie. Wiedzieliście, że jej pierwotną wersję stworzyła japońska firma już w 1983 roku? Dziś jest jej więcej niż kiedykolwiek. Możecie przebierać w ciekawych wariacjach i zupełnie nowych odmianach. Zaproście do wspólnej zabawy więcej niż dwie osoby. Odszukacie tutaj gry Bomberman dla trzech, a nawet czterech graczy! Zbierzcie przyjaciół i wysadźcie nudę w powietrze z Bombermanem!

Zapowiada się wystrzałowa zabawa z serią gry Bomb It, którą doceniły już setki tysięcy graczy na całym świecie. Obok niej także wielu innych Bomberów. W tej roli znajdziecie nawet hydraulika Mario i Tom i Jerry. Wiele tytułów posiada kilka poziomów trudności, dzięki którym możecie popisać się zręcznością i taktyką w konfrontacji z wieloma przeciwnikami.

A może zainteresują Was inne gry zręcznościowe na 2 graczy? Dla fanów wiecznie żywych staroci znajdą się też pozostałe gry klasyczne, niezmiennie wciągające!