Boks, areny i dużo akcji!

Żadne inne gry nie są tak idealnie dostosowane do rywalizacji z kumplem jak gry bijatyki dla dwóch osób. Właśnie możliwość stanięcia naprzeciwko wielkiego i ciężkiego przeciwnika jest taka fajna! I co z tego, że uosobienie tego przeciwnika siedzi obok, jest kolegą ze szkolnej ławki, mierzy 150 centymetrów wzrostu, jest piegowate i chude? Teraz, podczas gry bijatyki na 2, oboje możecie się poczuć jak giganci ringu! Wystarczy, że odnajdziecie w tym miejscu jedną z naszych propozycji do wspólnej zabawy.

Wystarczy, że zmieścicie się przy jednej klawiaturze i już możecie zmierzyć się na pięści i kopniaki. Walki uliczne, gale bokserskie takie jak Hot Blood Boxing i Drunken Wrestlers. Dla pasjonatów sztuk walki Dragon Fist 3D czy Final Knockout. Sprawdźcie się w klasycznym The King Of Fighters albo serii o brazylijskiej sztuce walki i tańca Capoeira Fighter.

Inne tytuły, które mogą przypaść Wam do gustu możecie znaleźć przeglądając nasze gry akcji lub gry dla chłopaków na dwie osoby! Przekonajcie się!