Anime Battle

Anime Battle - Zrzut ekranu
5 24
4.2

O grze Anime Battle

Anime Battle - Zrzut ekranu Anime Battle - Zrzut ekranu Anime Battle - Zrzut ekranu

Anime Battle 3.5, najnowsza wersja jednej z najpopularniejszych serii fanowskich bijatyk po raz kolejny dostarczy każdemu fanowi japońskich komiksów i animacji nie lada frajdy! Po całkowitej przebudowie gry w wersji 3.0, w której twórcy zdecydowali się na odświeżenie wszystkich postaci, aren, grafiki, systemu walki i muzyki, teraz przyszedł czas na wypełnienie gry nową treścią. Każda kolejna odsłona dodaje nowe postacie, areny i tryby gry, w których gracze mogą sprawdzać swoje umiejętności.

Jest to klasyczne bijatyka, w której gracze mogą wybierać spośród legendarnych wojowników znanych z różnych serii mangi i anime i toczyć boje w przeróżnych trybach gry. Można tu spotkać Goku, Krillina, Trunksa, Frieze czy Cella z Dragon Ball Z. Luffy, Zoro, Sanji, Ace i inni reprezentują z kolei świat pirackich porachunków z serii One Piece. Obok nich gotowi do walki są bohaterowie takich anime jak Pokemon, Bleach, Swords Art Online, czy Fairy Tail. Każda postać posiada swoje unikalne atrybuty. Niektórzy wojownicy są szybcy, inni mogą przyjąć znacznie więcej obrażeń a jeszcze inni potrafią zadawać olbrzymie obrażenia, lecz są strasznie wolni. Niezależnie od preferencji, każdy tutaj znajdzie coś dla siebie! Każda postać dysponuje pewnym wachlarzem ataków i combosów. Nie zabrakło również znanych i uwielbianych ataków-wizytówek, jak potężne Kamehameha czy Rasengan.

Anime Battle umożliwia graczom wzięcie udziału w dynamicznych pojedynkach, ale nie zabrakło też atrakcji dla ceniących współpracę. Możecie połączyć siły i przeciwstawić się bardzo silnym przeciwnikom sterowanym przez komputer. Obok klasycznych bohaterów, na śmiałków czekają tu też walki z bossami, które poddadzą próbie umiejętności nawet najbardziej pewnego siebie zawodnika. Ruszajcie do walki!

Gracz #1
ADSterowanieSBlokJAtakKSkokLRozpędUIOSpecjalny atak
Gracz #2
SterowanieBlok1Atak2Skok3Rozpęd456Specjalny atak