Wiele planszówek dla małych i dużych!

Klasyka jest zawsze dobra, niemal się nie starzeje i doceniają ją kolejne pokolenia graczy z całego świata. Nie mówimy tu jednak o starociach z automatów, a mamy na myśli gry planszowe na 2 graczy! Począwszy od najprostszych - jak kółko i krzyżyk czy warcaby, poprzez rozrywkę dla bardziej zaawansowanych i prawdziwe szachy. Nie ma w nich może nic nowego, ale na tym polega ich wyjątkowość. Można po prostu zagrać z kumplem w gry planszowe dla dwóch osób. Zobaczcie ich zbiór, który dla Was przygotowaliśmy.

Klasyczne kółko i krzyżyk, czyli Tic Tac Toe możecie zamienić na wersję z Angry Birds. Czekają też prawdziwe szachy, czyli gra Chess oraz warcaby Checkers Fun. Poza tym całe mnóstwo gry w stylu Bomberman. Dla najmłodszych Ziggy Lazy Town Challenge z bohaterami popularnej kreskówki. Z kolei amatorzy strategicznych gier karcianych powinni spróbować sił w Ederon.

W poszukiwaniu innych propozycji koniecznie zahaczcie o gry klasyczne. Wymagający powiewu świeżości powinni odwiedzić nowoczesne gry Unity 3D!

1-2 graczy Hoverbox