Świetna zabawa z koleżankami!

Doskonała zabawa dla przyjaciółek i koleżanek ze szkolnej ławki i podwórka! Spotkajcie swoich muzycznych idoli i wielkie gwiazdy filmowe podczas gry na dwie osoby. W tym miejscu zgromadziliśmy gry na dwóch, w które na pewno chętnie zechcesz zagrać z kumpelą. Przenieście się razem do bajkowego, kolorowego świata, pełnego przygód i magii. Nie ma drugiego takiego miejsca! Już teraz zobaczcie nasze najlepsze propozycje do gry na dwóch z kumpelą i wybierzcie coś dla siebie! Świetna zabawa gwarantowana!

Na babskie wieczory polecamy spotkanie z High School Cheerleader. Ruszajcie się w rytm muzyki i kibicujcie drużynie. A może coś bardziej romantycznego? Jim Loves Mary 2 - gra platformowa z miłością w tle. Dziewczyny, które lubią sport i wysiłek mogą rywalizować ze sobą w Twisted Tennis. Te oraz wiele innych propozycji umilą Wam czas spędzony z przyjaciółką!

Jeśli ciągle macie wolny czas to poznajcie zgromadzone przez nas gry platformowe dla dwóch osób. Czas umilą również śmieszne gry - nie tylko dla dziewczyn.

1-2 graczy Hoverbox