Im Was więcej tym lepsza zabawa!

Wpadli znajomi i wieje nudą? Nic nie szkodzi! Czas umilą Wam gry na 3-4 graczy. Usiądźcie wygodnie, weźcie przekąski i dajcie popalić kolegom i koleżankom w różnych propozycjach, z których na pewno wybierzecie coś interesującego dla Waszej grupy. Wszystko możecie zrobić na jednym komputerze już teraz. Jeśli do gustu przypadła Wam pierwsza możliwość proponujemy zabawę w Tank Trouble lub sportowe zmagania w Canada Games. Dla miłośników skoków narciarskich idealne będzie Holmenkollen Ski Jump.

Czeka na Was również cała masa propozycji z serii gry Bomb It. Stwórzcie swoje postaci i wysadźcie w powietrze znajomych. To będzie niezła frajda! Popularna Jenga, w której każdy ruch ma znaczenie, także jest już dostępna w wersji wieloosobowej. A może jesteście fanami Cartoon Network i Edów? Ed, Edd i Eddie rywalizują na deskach w grze Wipeout!

Jeśli chcecie zagrać przez sieć LAN albo Internet polecamy gry gry multiplayer i gry .io. A kiedy znajomi się rozejdą i zostaniecie we dwójkę sprawdźcie gry planszowe!

1-2 graczy Hoverbox